izmir bayrak

Atatürk Posteri

atatürk posteri satınal

Atatürk Posterleri

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün resimlerinin bulunduğu posterler her ölçüde yapılabilir. Kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile imal ettiğimiz posterler hava muhalefetlerine karşı son derece dayanıklıdır.

Atatürk posteri ölçüleri ; 50x75 cm, 70x105 cm, 100x150 cm, 150x225 cm, 200x300 cm, 300x450 cm, 400x600 cm, 500x750 cm, 600x900 cm, 800x1200 cm, 10x15 mt, 12x18 mt, 15x22,5 mt. Bu ölçüler dışındaki posterler için bilgi ve fiyat almanızı rica ederiz. Yukarıda numaralandırdığımız posterlerden seçiminizi yapabilirsiniz.

İyi Bir Ata Posteri Baskısı Nasıl Olur ? ; Kaliteli Atatürk posteri satın almak istiyorsanız, öncelikle dikkat etmeniz gereken husus posterin, birebir çözünürlük çalışmasının yapılmış olmasıdır. Malum Ata posterlerinin bir çoğu eski resimlerden oluşmaktadır. Günümüze kadar gelen bu resimlerin pixel oranları düşük olduğundan baskı esnasında istenilen sonucu vermeyebilir, poster flu çıkabilir. Bunun önüne geçebilmek ve iyi bir Atatürk posteri baskısı elde etmek için söz konusu resmin, photoshop çalışması yapılmış olması gerekiyor. Bunun için de iyi bir grafik departmanına sahip olmanız şart. Biz İzmir bayrak olarak tüm Atatürk posterini kalifiye ekibimizle birlikte grafik çalışmasını tamamladık ve sizlere en iyi Atatürk posterlerini sunmaktayız.

Kaliteli malzeme ve dayanıklı dış mekan kumaşlarımız ve teknik ekibimizle yüksek çözünürlüklü, baskıya uygun görsellerimizden istediğiniz ölçüdeki Atatürk Posterlerimiz, resmi bayramlarda, seçim tarihlerinde, binalarınızda, ofislerinizde, evlerinizde, kısacası sizin kullanmak istediğiniz her mekanda üretiminden teslimatına kadar hızla ve özenle hazırlanıp ulaştırılır. Gerek ofislerimize uğrayarak gerekse bir telefon aracılığı ile Atatürk posterlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.