Bayrakçılık Önem İster !

Açılış yapacakınız tüm hazırlıklar tamam.. Fakat bir eksik var sanki.. Son anda farkettiniz ki açılışların vazgeçilmez ürünü bayrak flama eksik. Paniğe gerek yok biz sizin için buradayız. Son dakikaya yetişmesi gereken flama ve bayrak ihtiçalarınız için İzmir Bayrakçılık yanınızda. En kısa sürede hatasız teslimat için doğru adrestesiniz. Biz İzmir bayrakçılık olarak yaptığımız işin getirdiği sorumluluğun farkındayız ve bunun için en iyisini size sunmak adına çalışıyoruz. Toptan ve Perakende Bayrak Satışı
Bayrak yapımı konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, toptan ve perakende bayrak alımlarınızda size her zaman en iyi fiyat avantajını sunmaktadır. İzmir bayrakçılık & bayrak satışı , bayrak yapımı izmir .

Nasıl Bayrak Sipariş Verebilirim ?

Bayrak siparişlerinizi bize telefon ile bildirebilir veya e-mail göndererek verebilirsiniz.
Telefon numaralarımız:
Mansuroğlu Mah. Dumlupınar Caddesi No:48/1
BAYRAKLI / İZMİR
0232 504 32 30
0530 353 39 14

Email: info@izmirbayrak.web.tr
Website: www.izmirbayrak.web.tr


Siparişim Ne Kadar Sürede Hazırlanır ?

Genel olarak bayrak ve flama siparişlerinizin hazırlanma süresi iki gündür. Fakat acil siparişleriniz için 24 saatte teslimat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

Direk Bayrağı

Direk bayrakları yani diğer adı ile gönder bayrağı, kurum kuruluş ve firma binalarının önünde bulunan bayrak direklerine çekilen bayraklardır. Genelde logolu ve Türk bayrağından oluşmaktadır. Direğin uzunluğuna göre bayrağın boyutu belirlenir. Örneğin 5 metrelik bir direkte 100x150 cm bayrak kullanılır. Direğinize uygun bayrak boyutunu bulabilmemiz için direğiniz kaç metre uzunluğunda olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Direk bayrakları genel olarak Raşel kumaştan üretilmektedir. Bunun nedeni ise bu kumaş cinsinin rüzgar geçirme özelliğinin bulunmasıdır. Direk bayraklarının sürekli dışarıda rüzgara güneşe v.s maruz kaldığından ötürü hızlı deforme olma riski vardır. Size en iyi hizmeti verebilmek adına, gerek malzeme gerek işçilik konusunda titizlikle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Direk Bayrağı Ölçüleri: 50x75 cm, 70x105 cm, 80x120 cm, 100x150 cm, 150x225 cm, 200x300 cm, 300x450 cm, 500x750 cm...

Görmek İstediğiniz Bayrak Çeşiti İçin, İlgili Resmin Üzerini Tıklayınız

İzmir Bayrakçı

izmir bayrak, izmir bayrak satışı, bayrak flama, Türk bayrağı, Atatürk posteri, bayrak satın al, ülke bayrağı, bayrakçı, flama, ege bayrak, olta bayrağı yelken bayrakları, damla bayrak, büyük bayrak, sopalı bayrak,izmir bayrak imalatı, bayrak fiyatları izmir, bayrak satan yerler izmir, telalı makam bayrağı

İletişim Bilgileri

Mansuroğlu Mah. Dumlupınar Caddesi No:48/1
BAYRAKLI / İZMİR
0232 504 32 30
0530 353 39 14

Email: info@izmirbayrak.web.tr
Website: www.izmirbayrak.web.tr