Bayrakçılık Önem İster !

Açılış yapacakınız tüm hazırlıklar tamam.. Fakat bir eksik var sanki.. Son anda farkettiniz ki açılışların vazgeçilmez ürünü bayrak flama eksik. Paniğe gerek yok biz sizin için buradayız. Son dakikaya yetişmesi gereken flama ve bayrak ihtiçalarınız için İzmir Bayrakçılık yanınızda. En kısa sürede hatasız teslimat için doğru adrestesiniz. Biz İzmir bayrakçılık olarak yaptığımız işin getirdiği sorumluluğun farkındayız ve bunun için en iyisini size sunmak adına çalışıyoruz. Toptan ve Perakende Bayrak Satışı
Bayrak yapımı konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, toptan ve perakende bayrak alımlarınızda size her zaman en iyi fiyat avantajını sunmaktadır. İzmir bayrakçılık & bayrak satışı , bayrak yapımı izmir .

Nasıl Bayrak Sipariş Verebilirim ?

Bayrak siparişlerinizi bize telefon ile bildirebilir veya e-mail göndererek verebilirsiniz.
Mansuroğlu Mah. Dumlupınar Caddesi No:48/1
BAYRAKLI / İZMİR
0232 504 32 30
0530 353 39 14

Email: info@izmirbayrak.web.tr
Website: www.izmirbayrak.web.tr


Siparişim Ne Kadar Sürede Hazırlanır ?

Genel olarak bayrak ve flama siparişlerinizin hazırlanma süresi iki gündür. Fakat acil siparişleriniz için 24 saatte teslimat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

Büyük Türk Bayrağı

Genellikle bina yüzeyinde kullaılır, büyük Türk bayrakları milli bayramlarda sıkça kullanılmaktadır. Büyük Türk bayrağı dayanıklılık bakımından riskli bir üründür. Biz büyük bayrakları üretirken ek gelen her parçayı gizli kolon ile güçlendiriyoruz. Bayrağı eteklerini ekstra dört dikiş ile dikiyoruz. Bayrağınızı uzun süre kullanabilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. bBüyük Türk bayraklarının ay yıldızı baskı olmaz. Aplike yani dikiş sistemi ile ay yıldız kumaşın üzerine dikilir.

Büyük Türk Bayrağı Ölçüleri: 3x4,5 mt, 4x6 mt, 5x7,5 mt, 6x9 mt, 8x12 mt, 10x15 mt, 12x18 mt, 15x22,5 mt, 20x30 mt.

Görmek İstediğiniz Bayrak Çeşiti İçin, İlgili Resmin Üzerini Tıklayınız

büyük türk bayrağı izmir

büyük bayrak, türk bayrağı izmir, büyük türk bayrağı al, türk bayrağı satın al

İletişim Bilgileri

Mansuroğlu Mah. Dumlupınar Caddesi No:48/1
BAYRAKLI / İZMİR
0232 504 32 30
0530 353 39 14

Email: info@izmirbayrak.web.tr
Website: www.izmirbayrak.web.tr