izmir bayrak

izmir Bayrak

İzmir Bayrakçılık

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulunan firmamız tüm İzmir’e olduğu gibi tüm Türkiye’ye de hizmet vermektedir. Şehir dışına kargo şeklinde ürünlerimizin teslimatını gerçekleştirebiliyoruz. Nerede olursanız olun bize bayrak konusunda güvenebilirsiniz.

İzmir’de üretilen bayraklarımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Türk bayrağı başta olmak üzere Atatürk bayrakları, takım bayrakları, marka ve kurumsal bayraklar ve promosyon olarak kullanılan el ve masa bayraklarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Bayrak imalatı aşamalar halinde gerçekleştirilir ve sonucunda müşterilerimize sunulur.

Ürettiğimiz olta bayrakları sizi ve firmanızı temsil eden yüksek kalitede üretilmiş tanıtım bayraklarıdır. Olta bayraklarımız kalitesi ve belirgin renkleriyle sizi en iyi ölçüde temsil eder eder. Cadde bayrakları ve parti bayrakları ise caddeleri süsleyen temsil bayraklarıdır. Ülke ve marka bayrakları ise istediğiniz boyutlara göre üretilebilmektedir. Makam bayrakları gibi kalitesi üst standartta olması gereken bayraklarda kalın saten kumaş kullanılmaktadır. İstenen ve beklenen kumaş kalitesine göre standart olan 1.sınıf raşel kumaş bayrak imalatında kullanılabilmektedir.  Ülkemizdeki bayrak sektörünün altın ismi olan izmirbayrak.web.tr güvencesiyle bayrak siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Bayrak bilinenin aksine sadece ülkeleri temsil etmez. Bayrak kuruluşları, markaları ve de en önemlisi sizi temsil eder. Resmi makamlarda makam bayrağı kullanılması zorunludur. Resmi olmayan kurumlarda ise makam bayrakları tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Makam bayrakları 100x150 ve 250 cm olarak iki çeşitte üretilebilmektedir. Makam bayraklarının kenarlarına isteğe bağlı olarak sim süslendirmesi yapılabilir. Yine istenildiği takdirde makam bayraklarının bir kısmına makam amblemleri eklenmektedir. Direk(gönder) Türk bayrağı, Kırlangıç Türk bayrağı, Masa Türk bayrağı, Sopalı Türk bayrağı gibi bayraklarımızı isteğiniz doğrultusunda ya da standart boyutlarda üretebiliyoruz. Tüm ülkelerin bayrakları da aynı şekilde standart ve olması gereken kalitede üretilmektedir. Bayraklar sadece ülke temsil bayrakları ile sınırlı kalmaz. Bayrakların kamusal ve özel olmak üzere sınırsız kullanım alanları oluşturulabilmektedir. Örnek vermek gerekirse plajlardaki tanıtım bayrakları, market ve mağaza önlerindeki duba/yelken bayraklar markanızı tanıtan ve imaj kalitenizi yükselten çok satılan ürünlerdendir. Dubalı bayraklar, olta bayrak, plaj bayrağı, reklam bayrağı ve yelken bayrağı olarak da isimlendirilmektedirler. Firmanızın ya da kuruluşunuzun tanıtımını yapabilmek amacıyla istediğiniz boyutta ve ölçüde bayrak siparişi verebilirsiniz. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz bayrak siparişlerinde kaliteyi görmeden alabilmenizde mümkündür. 
Sipariş verdiğiniz bayraklar ile markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Reklam bayrakları dubalı bayraklar, olta bayrak, plaj bayrağı ve yelken bayrağı olarak adlandırılır fakat temelde aynı ürünlerdir. Bu ürünleri mağazanızın giriş kapılarına koyarak markanızın tanıtımını sağlayabilirsiniz. Bu bayrakların boyutları değişmektedir. İsteğinize göre ölçülerde bayrak üretimi yapılabilir.
Ülkemizde kaliteli bayrak üreten bayrak firmaları içerisinde üst sıralarda yer alan markamız izmirbayrak.net adresinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Türk bayrağı, Osmanlı bayrakları, marka bayrakları, dernek bayrakları, kırlangıç bayrak, ülke bayrakları, özel bayraklar, masa bayrağı, sopalı bayrak, belediye bayrakları, TSE bayrakları, ISO bayrakları, plaj bayrakları, olta bayrağı, takım bayrakları sıra bayrakları ve parti bayrakları üretmekteyiz. Bayraklarımızın tamamı dış hava koşullarına uygun, dayanıklı ve yıkanıp ütülenebilen kalın saten kumaştan yapılmaktadır.