izmir bayrak

flama Bayrak Siparişi

flama bayrak siparişi

Bayrak Flama Sipariş

FLAMA BAYRAK SİPARİŞİ
Flama bayraklarımız okul, spor kulüpleri gibi kullanım alanlarının yanı sıra çeşitli özel veya kamu kuruluşlarında bir temsil aracı olarak da kullanılmaktadır. Flama bayraklarımız istediğiniz renk, boyut ve kumaşlarda üretilebilmektedir. Flama kenarlarına müşterilerimizin isteğine göre çeşitli saçaklar eklenebilmektedir. Türk bayrakları başta olmak üzere ülke bayraklarında kullandığımız ana kumaş cinsi alpaka Kumaştır. Özel ipliklerle dokunan bu kumaşın kullanım alanı dardır.
Bayrak ve Flamalarımızda alpaka kumaşın yanı sıra müşterilerimizin isteklerine göre raşel kumaşı da kullanmaktayız. Alpaka kumaş, raşel kumaşa göre suyu daha fazla geçirebilir fakat renk canlılığı ve dayanıklılığı bakımından üstündür. Alpaka kumaş direk/gönder bayrağı, kırlangıç Türk bayrağı ve sadece 1-2 renk barındıran desenlerde kullanılması tercih edilmektedir. Bayrağı dış mekânda kullanacaksanız raşel kumaşı su geçirmezliği ve hava koşullarına olan dayanıklılığı yönüyle tercih edebilirsiniz. Raşel kumaş üzerine yapılan üstün kalite dijital baskı kalitesiyle bayraklarımızda istediğiniz resim, renk ve gölge geçişlerini yansıtabiliyoruz. Raşel kumaşın en önemli özelliklerinden biri su geçirmezliğidir, bir diğer özelliği ise dijital baskıyı olduğu gibi mükemmel olacak şekilde üzerinde yansıtır.
Müşterilerimizin isteği ve beklentileri doğrultusunda saten kumaşı da bayrak üretiminde tercih edebiliyoruz. Saten kumaş özel ipliklerin sık dokunarak üretildiği bir düz, kaygan ve parlak bir yüzeye sahip olan bir kumaş türüdür. Saten kumaş yaptığımız dijital baskıyı olduğu gibi arka tarafa geçirmez. Bu nedenle genellikle saten kumaşlı bayraklar çift kat saten olacak şekilde dikilerek yapılmaktadır. Bunun yapılmasının nedeni çift tarafta da aynı baskı kalitesini sağlamaktır. Raşel kumaşta böyle bir sorun yoktur tek basımda kumaşın iki tarafına da aynı kalitede baskı gerçekleştirilir. Eğer saten kumaş tercih edecekseniz siparişinizi oluştururken çift kat saten şeklinde üretilmesini isterseniz daha doğru bir seçim olacaktır. Saten kumaş sık dokuma şeklinde üretildiği için bu kumaştan üretilen bayraklar rüzgârı içinde geçirmez ve dayanıklıdır.
Rüzgâr alan, sert hava koşullarına dayanıklı bir bayrak siparişi vermek istiyorsanız saten kumaşı tercih etmenizi öneririz. Saten bayraklar günümüzde parlak ve göz alıcı olmaları sebebiyle iç mekânda kullanılmaktadır. Nadir olmakla birlikte dış mekânda da kullanılabilmektedir. Masa bayrakları, makam bayrakları, kırlangıç bayraklar, Atatürk posterleri, Türk bayrağı, logolu özel bayraklar, ülke bayrakları gibi bayrak çeşitlerinde saten kumaşı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Su geçirmez, dayanıklı, canlı renklere sahip flama bayrak siparişi oluşturmak için Whatsapp iletişim hattımız üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.